• Mistrz Polski z SP1!!!!

• W minioną sobotę 14 maja 2022 r. Kamil Rudziński z klasy 8b został Mistrzem Polski w młodzieżowej lidze MMA. Nasz uczeń startował w kategorii wagowej 56 kg i nie pozostawił rywalom cienia wątpliwości, że to właśnie on jest najlepszy. Wszystkie trzy walki wygrał przed czasem zapewniając sobie zwycięstwo. Należy podkreślić, że sukces Kamila był możliwy tylko i wyłącznie dzięki systematycznym, ciężkim treningom oraz ogromnej pracy trenera Dawida Rutkowskiego.

Gratulujemy i czekamy na dalsze medale.

Kamilu, jesteśmy z Ciebie dumni!!!!

• Nasze sukcesy

• Uczniowie SP1 pięknie śpiewają i recytują. Udowodnili to, uczestnicząc w XIV Powiatowym Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej.

Po przerwie spowodowanej pandemią w tegorocznej edycji konkursu uczestników było bardzo wielu. Wyróżnili się wśród nich nasi uczniowie, bowiem w kategorii piosenki II miejsce zajęła Maja Centkowska z kl. Vb, zaś w kategorii recytacji I miejsce zdobyła Hania Żółtowska z kl. Va. Dziewczynki przygotowały do konkursu panie Wiesława Biesiada i Hanna Chudzińska.

Na zdjęciach obie laureatki na uroczystej gali w MCK w Ciechocinku odbierają dyplomy i nagrody.

Gratulujemy!

• Ankieta

• Młodzieżowa Rada Miejska przygotowała ankietę dotyczącą tego, co można zmienić w Aleksandrowie Kujawskim. Uzupełnienie jej zajmie kilka minut, a Radnym pomoże w poznaniu waszych potrzeb.

Ankieta skierowana jest do osób w wieku 13-21 lat, a link znajdziecie poniżej:

👇

• Szkolny konkurs „Z ekologią za pan brat”.

• ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Konkurs „Z ekologią za pan brat” odbył się 6 maja bieżącego roku. Został zorganizowany przez opiekuna Małego Samorządu Szkolnego dla klas drugich i trzecich. Zadaniem uczestników konkursu było udzielanie odpowiedzi na losowo wybrane pytania oraz wykonanie oznaki ,,Małego ekologa’’w programie graficznym Paint. Uczestnicy wykazali się wiedzą z ekologii oraz pomysłowością i kreatywnością podczas wykonywania oznaki.

Reprezentanci klas:

II A