• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 Початок 2022/2023 навчального року

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 r. na boisku szkolnym (w razie deszczu na sali gimnastycznej).

9:00 klasy I-V i 1P (oddział przygotowawczy)

10:00 klasy VI-VIII i 2P (oddział przygotowawczy)

Офіційне відкриття 2022/2023 навчального року відбудеться 1 вересня 2022 року на шкільному майданчику (у разі дощу в спортзалі).

9:00 І-V та 1П класи (підготовче відділення)
              10:00 VI-VIII класи та 2П (підготовче відділення)
            • Jesteśmy Szkołą z Klasą

• W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła brała udział w 19. edycji ogólnopolskiego programu Szkoła z Klasą. Pracami - wyzwaniami kierowały nauczycielki Agnieszka Rzepecka, Kamila Kuźba i Justyna Kwiatkowska

Dzięki wprowadzeniu nowych sposobów pracy (odwrócona lekcja, agile i design thinking) rozwinęły się wśród nauczycielek oraz uczniów i uczennic poczucie sprawczości i odpowiedzialności za własny proces uczenia, umiejętność współpracy, pracy zespołowej i dbania o dobre relacje, krytycznego myślenia, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Link do strony programu:

Laboratoria przyszłości - Greenscreen

Do zdjęć ze skrzydłami został wykorzystany Greenscreen, który nasza szkoła posiada dzięki programowi Laboratoria przyszłości. Skrzydła są zwieńczeniem naszego projektu i pracą całej społeczności - uczniów, rodziców i nauczycieli.