• Oferta szkoły

Szkoła dąży do wszechstronnego rozwoju każdego ucznia poprzez pobudzanie jego ciekawości poznawczej, wprowadzanie w świat wiedzy i wyposażanie w umiejętności, przygotowuje do funkcjonowania w realiach współczesnego świata, a czyni to we współpracy  z rodzicami ucznia i jego środowiskiem.

Nasza szkoła jest bezpieczna, przyjazna i tolerancyjna. Uczniowie uzyskują wysokie wyniki kształcenia potwierdzone wynikami egzaminów zewnętrznych. Rozwijają różnorodne zainteresowania poprzez korzystanie z szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych.