• WOŚP 2023 ❤️

• 23 stycznia w naszej szkole uczennica klasy II b zbierała pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele chętnie wrzucali datki do puszki. Łączna kwota jaką zebrała Hania to 956 zł 31gr.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji!

• Szkolny turniej wiedzy o Wandzie Rutkiewicz ⛰ 🏔 🗻

• W roku szkolnym 2022/2023 realizujemy szkolny projekt edukacyjny pod nazwą Królowa gór, wybitna polska himalaistka - Wanda Rutkiewicz. W ramach działań projektowych upamiętniających Patronkę Roku 2022 powstały plakaty oraz gazetki w klasach, uczniowie rozmawiali o Wandzie Rutkiewicz podczas zajęć z wychowawcami zaś 13 stycznia odbył się szkolny turniej wiedzy. Turniej składał się z 3 etapów: Quizizz na tabletach, balonowej ruletki oraz escape roomu.

A oto wyniki turnieju:

I miejsce: Justyna Kozłowska, kl. 7a

II miejsce: Zofia Prusaczyk, kl. 7a

III miejsce: Piotr Stodólny, kl. 6c

Wyróżnienie: Stanisław Sobczak-Andrykowski, kl. 8c

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

mgr Justyna Kwiatkowska & mgr Kamila Kuźba

• „Młodzi kreatorzy mody - najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej”

• Szkolny etap konkursu plastycznego dla klas I-III pt. „Młodzi kreatorzy mody - najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej” wyłonił prace, które będą reperezentować nas w etapie diecezjalnym. Będą to prace I, II i III miejsca.

A oto wyniki etapu szkolnego:

I miejsce - Anastazja Wiśniewska, kl. III a

II miejsce - Lena Pokorzyńska, kl. II b

III miejsce - Filip Baryza, kl. II b

Wyróżnienie - Marcel Mordziński, kl. II b

Gratulacje!

mgr Lidia Skalska

• Klasa 6b świeci się na niebiesko!

• Klasa 6 b dołączyła do internetowej akcji wsparcia dwudziestoletniego Antka chorego na autyzm. W grudniu uczniowie wysłali mu własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi oraz kilkoma ciepłymi słowami. Antek odwdzięczył się piękną kartką z wiadomością dla całej szkoły. Liczymy, że to nie koniec naszej korespondencji!

• Rozstrzygnięcie Szkolno – Parafialnego konkursu na Najpiękniejszą  Szopkę Bożonarodzeniową

• Dnia 06.01.2023r. w Kościele Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą  Szopkę Bożonarodzeniową.

Spośród dostarczonych prac komisja wybrała cztery zwycięskie szopki.

Laureaci konkursu:

I miejsce Anastazja Wiśniewska kl. 3a

II miejsce Marcel Matusiak kl. 7b

III miejsce Hubert Szczepański kl. 3a i Konrad Szczepański kl. 1a

IV  miejsce Jan Nurkiewicz kl. 1a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe prace!

P. S. Gapińska, P. L.Skalska, Ks. T. Blok

• Jasełka na wesoło

• Serdecznie dziękujemy i gratulujemy aktorom z klasy IIIb, VIa i VIc.

A także Pani Lidii Skalskiej, Annie Lewandowskiej i Dorocie Chojnackiej.